İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

UYGULAMALARIMIZDAN KARELER

PROJELERİMİZDEN KARELER

Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri

Bütün tasarım ilkeleri göz önünde bulundurularak fonksiyonel ve uygulanabilir en doğru projelendirmeyi sağlıyoruz.

Çeşitli görselleştirme araçlarıyla projelerin 3 boyutlu görüntüsünü çıkararak uygulanacak projenin son halini görüyoruz. 

Proje alanına malzeme teminini sağlayarak proje alanına aplike edilmesini sağlıyoruz. Uygulama alanlarımızda; tohum ile çimlendirme, rulo çim, otomatik sulama sistemleri, drenaj sistemleri, bitkilendirme, havuz ve otomasyonu, sert zemin düzenlemeleri (otopark, kaldırım, yaya yolu), donatı elemanları (bank, kamelya, pergole, çöp kutuları, bahçe aydınlatma elemanları, barbekü, ateş çukuru), dikey bahçe, teras bahçesi ve tüm peyzaj alanlarının bakım ve onarımı mevcuttur.

Tüm sulama yöntemlerinin arasından alanınıza en uygun olanı sizinle birlikte seçip uygulamasını gerçekleştiriyoruz

İsteğinize göre yapısal veya bitkisel tüm ürünleri sizlere ulaştırıyoruz

Son yılların popüler peyzaj düzenlemelerinden biri olan dikey bahçe uygulamasını talebinize göre tasarlayarak uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Mevcut alanınızı daha şık ve temiz göstermek için bakım onarım hizmetleriyle sizlere yardımcı oluyoruz.

Son dönemlerde peyzaj arazilerinin etkin çimlendirilmesinde kullanılan bu yöntemi, sizlere daha ekonomik daha verimli ve homojen bir çim alanı oluşturmak için kullanıyoruz.

Doğal malzemelerle oluşturulan bungalov evler hem ekonomik olarak her bütçeye uygun seçenekler sunuyor hem de ekolojik yapılarıyla doğanın içine mükemmel bir uyum sağlıyorlar.